Jarní sběr starého papíru 2019

Jarní sběr starého papíru 2019.

V týdnu od 3. 6. do 7. 6. 2019 se na naší škole uskutečnil jarní sběr starého papíru. Do této akce se pravidelně zapojují žáci celé školy. Ti nejstarší dobrovolně pomáhají při vážení a ukládání papíru do kontejneru. Poděkování patří všem, kteří se akce zúčastnili. Obzvláště děkujeme těm rodičům a prarodičům, kteří svým dětem velkou měrou pomáhají a tím podporují naši školu. Celkem se sebralo a odevzdalo 14 318 kg papíru. Nejlepšími sběrači byli:  z 1.stupně Dvořák Josef 2.C, 904 kg, Kudrna Josef 3.A, 547 kg, Macháčková Julie 3.A, 402 kg a z 2.stupně Vodenková Eliška 6.B, 359 kg, Spálenka Jan 7.D, 153 kg a Kratochvílová Linda 9.A, 135 kg.
Vyhodnocení žáci a nejlepší třídy obdržely odměnu formou peněžní poukázky. Žáci, kteří pomáhali při organizaci sběru, byli odměněni zmrzlinovým pohárem.
Děkujeme a těšíme se na další spolupráci
Za ZŠ Votice Zuzana Hallóová