Votická škola pomáhá dětem

Votická škola pomáhá dětem.

Votická škola pomáhá dětem
V úterý 14.5. se žáci naší školy zúčastnili povídání se spoluorganizátorem charitativní akce „Na kole dětem“ s panem Zimovčákem. Cílem této akce je získat finanční prostředky pro podporu léčby onkologicky nemocných dětí.
Pan Zimovčák je několikanásobný mistr světa v jízdě na vysokém kole. Jeho vyprávění i promítané snímky byly velmi poutavé a naši žáci se dozvěděli mnoho nových informací o úspěších tohoto sportovce. Povídali si s ním o jízdě na vysokém kole a někteří si mohli i vysoké kolo vyzkoušet. Naše škola se touto besedou připojila k charitativní akci „Na kole dětem“ částkou 15 930 Kč.
Závěrem pan Zimovčák všechny děti i s jejich rodiči a prarodiči pozval na charitativní cyklojízdu, která se bude konat pod záštitou projektu „Na kole dětem“ 23.6. 2019 a odstartuje v 10:00 z votického náměstí.

Marcela Kratochvílová

Foto: Veronika Hrdinková