ZŠ VOTICE NA ATLETICKÉM POHÁRU ROZHLASU 2019

ZŠ VOTICE NA ATLETICKÉM POHÁRU ROZHLASU 2019.

Ve dnech 13. a 14. května se výběr ZŠ Votice zúčastnil okresního kola 51. ročníku tradičního atletického klání družstev ve Vlašimi. V kategorii starších žákyň a žáků (8. + 9. třídy) se naše děvčata i chlapci umístili na 5. příčce ze 14 zúčastněných škol. Mladší žákyně (6. + 7. třídy) skončily na šestém místě. Nejúspěšnějším naším týmem byli mladší žáci, kteří v silné konkurenci vybojovali 2. místo, pohár a stříbrné medaile.
     Nové školní rekordy stanovili: Marika Stuchlíková (8. třída) ve skoku dalekém (436 cm), Nela Vrbická (6. třída) ve skoku vysokém (122 cm), Linda Kratochvílová (9. třída) ve vrhu koulí (8,65 m), Petr Fliťar (7. třída) v hodu míčkem (51,16 m) a David Korous (9. třída) v běhu na 1500 m (4:47,42 min).
     Všem našim sportovcům patří poděkování za výbornou reprezentaci školy, týmový výkon a snahu o co nejlepší výsledek.